Автоматизация бизнесс-проецссов на базе 1С

Аутсорсинг 1С: розробка, введення та підтримка

З недавнього часу «ВС КОМ», разом з нашим партнером компанією «Теллур», пропонує своїм клієнтам нову послугу – аутсорсинг 1С. Перелік наших послуг включає всі важливі етапи: розробку, впровадження та обслуговування.

Розробка 1С

Найбільш відповідальний етам – розробка програмного продукту, адже від правильно поставленої задачі залежить дуже багато. Правильно підібраний програмний продукт економить не тільки ваші час та гроші, але і нерви.

По результатам експрес-дослідження наші спеціалісти запропонують найбільш оптимальний підхід до рішення поставленої задачі.

При розробці програмного продукту можливі два шляхи розвитку. Перший варіант – розробка на базі платформи 1С 8.2-8.3 «з нуля», коли покладені на ПЗ задачі, не вписують ні в одну типову конфігурацію. Випадок доволі рідкісний, але все ж трапляється, особливо актуально для корпоративних клієнтів. Другий варіант – доопрацювання типової конфігурації 1С, її оптимізація під конкретні вимоги замовника та умови використання.

Впровадження 1С

На етапі впровадження, спеціалісти «ВС КОМ» здійснюють встановлення програмного забезпечення на апаратне забезпечення клієнта. При необхідності, ми також здійснюємо підбір та поставку необхідного обладнання (сервери, торгівельне обладнання), прокладання та налаштування локальної мережі.

Після впровадження, здійснюється первинне наповнення бази даних 1С, необхідною інформацією(клієнти, постачальники, контрагенти, товари, послуги, персонал, витратні матеріали та інше). Виконується встановлення та налаштування робочих місць, зокрема підключення та налаштування торговельного обладнання. Паралельно формується база користувачів, згідно заздалегідь сформованим рівням доступу.

Для мережевих конфігурацій, включаючи декілька периферійних баз, додатково проводиться встановлення та налаштування ПЗ на кожному об’єкті, після чого здійснюється налаштування синхронізації між філіями та центральним офісом.

Супровід 1С

Найчастіше супровід здійснюється ще з завершальних етапів розробки та продовжується після впровадження 1С на підприємстві. По мірі необхідності, спеціалісти «ВС КОМ» проводять навчання персоналу, роботі з програмним забезпеченням.

Для конфігурації, які включають бухгалтерський облік, здійснюються періодичні оновлення ПЗ( по мірі виходу нових версій), таким чином, ваша конфігурація завжди буде відповідати діючим нормам (наприклад, нові звіти або ставки податків) та законодавству України.

По мірі необхідності, можуть бути внесені більш істотні зміни в поточну конфігурацію: доопрацювання та покращення наявних модулів або створення нових.

На запит клієнта відбувається налаштування автоматичного резервного копіювання, що дозволяє відновити працездатність системи та накопичення даних в випадку виникнення позаштатних ситуацій (наприклад, вихід з ладу головного серверу).

Розробка 1С

 • Розробка програмного комплексу для автоматизації з нуля;
 • Доопрацювання на базі типової конфігурації 1С( версії 8,2 та 8,3);
 • Створення форм, довідників, журналів, документів;
 • Написання модулів та обробка під конкретні задачі;
 • Інтеграція з торгівельним обладнанням(касові апарати , ваги, термінали збору даних, сканери штрих-кодів, принтери етикеток).

Впровадження 1С

 • Впровадження програмного продукту на підприємстві(встановлення та налаштування);
 • Автоматизація бізнес-процесів, налаштування імпорту та експорту даних;
 • Налаштування синхронізації;
 • Настройка центральних та периферійних баз для мережевих компаній;
 • Підключення до 1С необхідного периферійного обладнання: касових апаратів, POS-терміналів, сканерів, принтерів, ваг та інше);

Супровід 1С

 • Технічна підтримка клієнтів, в тому числі обслуговування апаратної конфігурації;
 • Оновлення програмного забезпечення (включаючи 1С Бухгалтерія);
 • Доопрацювання конфігурації в будь-який момент процесу експлуатації;
 • Адміністрування баз даних;
 • Налаштування та розмежування прав доступу користувачів;
 • Налаштування резервного копіювання БД.