Історія компанії бере свій початок у 1934 році в Каліфорнії, зі знайомства Білла Хьюлетта (Bill Hewlett) та Дейва Паккарда (David Packard), які обидва були випускниками Стендфордського Університету. Білл і Дейв за освітою були інженерами-електронщиками, що дозволило їм дуже швидко порозумітися.
1 січня 1939 року вони створили компанію, яку було названо Hewlett-Packard (НР). Як ви вже, мабуть, помітили назву – це поєднання прізвищ творців.
Як і всі сучасні гіганти (наприклад, Apple), HP починали з гаражного складання, збираючи своє обладнання на коліні. Перша розробка Hewlett-Packard Проте вже тоді їх першою розробкою зацікавилася Walt Disney Company. Згодом з'являється перший логотип HP, до якого трохи додадуть слово «Invent» (вигадувати, винаходити).
Чим тільки не займалася компанія HP до Другої світової – мабуть усім, крім комп'ютерів, які на той момент ще не існували. За часів Другої світової компанії активно працює в оборонній галузі, розробляючи високочастотні генератори та обладнання.
До 60-х років у Hewlett-Packard працюють уже тисячі співробітників, а річний обіг обчислюється мільйонами доларів. В 1966 HP виводить на ринок перший комп'ютер - НР 2116A. Сам НР 2116A, до речі, спочатку розроблявся для потреб самої компанії.
До кінця 60-х компанія вивела на ринок науковий настільний калькулятор HP 9100A, який, на відміну від конкурентів, володів широким набором функцій та можливістю друку на принтер. Інженерний шедевр вартістю 4 900 доларів США.
1972, Hewlett-Packard представляє перший у світі науковий калькулятор, який поміщається в кишеню - HP-35. У 1974 світ побачив HP-65, що став легендою, програмований калькулятор, який використовувався навіть астронавтами космічних кораблів Аполлон і Союз. Через 35 років компанія зробила реінкарнацію, випустивши модель з такою самою назвою, але вже з використанням новітніх технологій.
1980, HP представляє свій перший персональний комп'ютер HP-85, починається комп'ютерна ера компанії. На даний момент чистий прибуток компанії складає 3 млрд. дол. США, а кількість співробітників перевищує 57 тис. осіб.
1982 рік компанія робить справжній прорив у виробництві комп'ютерів для бізнесу. На ринок виходить HP 9000 на основі 32-розрядного чіпа. HP 9000 вміщався на столі, при цьому його продуктивність була на рівні комп'ютерів 60-х, які до цього займали цілу кімнату.
1984 рік, компанія представляє ринку недорогі струменеві принтери HP ThinkJet та лазерні HP LaserJet.
1988 рік HP випускає свій перший масовий струменевий принтер DeskJet.
1991 рік, компанія вкотре проявляє себе новатором, представивши перший у світі персональний комп'ютер, що вміщується на долоні – HP 95LX palmtop PC. Річний оборот перевалює позначку 14 мільярдів доларів, а кількість співробітників наближається до 90 000.
2001 рік, за 25 млн доларів HP купує Compaq, а разом з ним отримує і всі його технології. Річний оборот – 45 мільярдів, за практично постійної кількості співробітників.
2005 рік, кілька років поспіль комп'ютери HP отримують статус найбільш продаваних комп'ютерів у Європі. Вже у 2009-му HP поглинає 3Com, а роком пізніше поглинає світового виробника КПК та смартфонів – Palm Inc.
Станом на 2011 рік, річний оборот компанії перевищує позначку 125 мільярдів доларів.
На сьогоднішній день компанія HP є одним з лідерів світової IT-галузі. Ринкова вартість бренду поступається, хіба що таким гігантам як Microsoft, IBM і Intel, при цьому знаходиться вище таких іменитих брендів як Cisco, Samsung, Dell і Canon.
HP представлений у більш ніж 170 країнах світу, має 210 000 торгових партнерів та забезпечує роботу для 150 000 співробітників по всьому світу.
Серверне обладнання Hewlett-Packard забезпечує роботу 13 із 15-ти бірж у світі. 2/3 всіх переказів за кредитними картками здійснюється із застосуванням обладнання HP. Обсяг принтерів, що поставляються, становить 1 мільйон одиниць на тиждень – вражаючі цифри, чи не так?
Для домашнього використання HP пропонує як струменеву, так і лазерну лінійку. Лінійка струменевих принтерів представлена модельним рядом HP Deskjet Ink Advantage. Як правило, у назві МФУ є «All-in-One», однак є моделі МФУ і без цього позначення. Лінійка лазерних принтерів представлена модельним рядом LaserJet Pro 1ххх.
Струменеві та лазерні принтери для дому від HP – це можливість отримати відмінну якість під час повсякденного друку. При цьому принтери HP займають мало місця і забирають мінімум часу та зусиль на початкове налаштування.
Останнім часом найбільшої популярності набули МФУ, т.к. ці пристрої дозволяють сканувати, друкувати та робити ксерокопії на одному пристрої.
З недоліків слід відзначити порівняно високу ціну оригінального чорнила HP (для струменевих принтерів), тому або ви використовуєте оригінальні витратні матеріали, або дивіться у бік струминних моделей від Epson із заводською СНПЧ.
Рішення цього рівня представлені лінійкою HP Deskjet Ink Advantage 4, HP Officejet 6, HP Officejet 7 та HP Officejet Pro 8.
На відміну від молодших моделей, принтери цього класу можуть похвалитися розширеним набором функцій для офісної роботи (сканування та друк по мережі, двосторонній друк, робота з форматом А3+, енергозбереження, друк зі смартфонів та КПК), а також покращеними характеристиками під час друку: вища якість та швидкість друку. Для принтерів цього рівня доступні картриджі XL, підвищеної ємності – вони просто незамінні при великих обсягах друку. До того ж, обслуговування картриджів XL у розрахунку на 1 відбиток нижче, ніж для звичайних картриджів.
Працюєте у великому офісі, але використовуєте принтер класу Home office або Small office і тому доводиться довго чекати своєї черги? "Маша, постав, будь ласка, папір у принтер" - знайомо, так? Рішення є – лінійка принтерів та МФУ Enterprise Color, Color LaserJet Enterprise, Color LaserJet Enterprise flow від HP.
Розрахована на багато користувачів робота у великому офісі або відділі, надшвидкий друк без втрати якості, друк величезних обсягів на рівні 100 000 копій на місяць - це саме те, на що орієнтовані ці принтери.
Всі пристрої даного рівня оснащені потужними процесорами, які дозволяють своєчасно обробляти всі команди, що надходять, відразу від декількох десятків користувачів. Великий обсяг вбудованої пам'яті дозволяє завантажувати відразу сотні і навіть тисячі сторінок у внутрішню пам'ять. Лотки для паперу великих, за домашніми мірками, розмірів, що вміщають відразу кілька пачок паперу. Це далеко не все, що можна сказати про ці принтери.
Принтери НР для підприємств мають багатий набір функцій і роз'ємів, а також можливість масштабування та розширення – словом, усім тим, без чого немислима робота у великих компаніях, де на один принтер припадає на кілька десятків людей.
Принтери Hewlett-Packard (НР) можна купити у нас, у місті Мукачево. Як і у випадку з Canon, компанія «ВС КОМ» здійснює продаж МФУ та принтерів HP ось уже 10 років, за всі ці роки МФУ та принтери HP зарекомендували себе як надійне рішення для бізнесу, зручне в обслуговуванні та експлуатації.
Звертайтеся до фахівців «ВС КОМ» і ми підберемо для вас оптимальний варіант, який враховуватиме ваші побажання, вимоги та фінансові можливості.
Компанія «ВС КОМ» здійснює повну сервісну та післяпродажну підтримку принтерів та БФП Hewlett-Packard (HP) , а також заправку та відновлення картриджів Samsung. З приємних бонусів – у нас безкоштовна доставка картриджів по Мукачеві.
З більш детальною інформацією ви можете ознайомитись у розділі «Заправка та відновлення картриджів».