Инфракрасная паяльная станция ТермоПро ИК-650 ПРО в городе Мукачево, сервис-центр ВС КОМ

Ремонт ноутбуків, смартфонів, планшетів та гиробордів

Під час роботи ми використовуємо используем инфракрасную паяльную станцию ТермоПро ИК-650 ПРО.

ИК-650 представляє собою професійну інфрачервону паяльну станцію для паяння BGA (CBGA, CCGA, PBGA, μBGA, FCBGA, LFBGA, CGA, CSP, QFN, MLF, PGA) розміром до 60х60 мм (як із використанням свинця, так із допомогою технології безсвинцевої пайки).

Можливості станції дозволяють нашим спеціалістам виконувати професіональний ремонт плат ноутбуків, материнських, серверних та інших друкованих плат (наприклад, плати моніторів), а також промислового і комунікаційного обладнання.

Сервіс-центр «ВС КОМ» пропонує співпрацю у сфері ремонту сучасної мобільної електроніки, в тому числі – смартфонів, ноутбуків, планшетів. На даний момент ми займаємося розширенням наших партнерських звязків по всій Закарпатській області. Для прикладу, із нами уже успішно працюють компанії Сваляви, Берегова, Хуста, Іршави та Тячева. Більш детальну інформацію ви можете знайти в розділі «Співпраця із СЦ ВС КОМ»

Повернення коштів

Без прихованих платежів

Ми не беремося за ремонт, який не зможемо виконати якісно і з гарантією. Також ми не беремо оплату за діагностику, якщо не можемо нічим допомогти клієнту.

Кваліфіковани колектив

Гарантія якості

Досвідчені працівники, більше 10000 успішних ремонтів за останні 5 років. Нам надсилають техніку на ремонт майже із всієї Закарпатської області.

Дисконтна система

Економія бютжету

Накопительная система скидок, которой вы можете пользоваться вместе с вашими друзьями и родными. Скидки распространяются на все виды услуг СЦ «ВС КОМ».

Офіційна гарантія

Додатковий сервіс

Надаємо офіційну гарантію, за потреби із актом виконаних робіт, на весь спектр виконаного ремонту.

Малые сроки

Быстро и качественно

Ремонт осуществляется максимально быстро, т.к. нам не выгодно, чтобы ваша техника простаивала у нас на складе.

Професійне обладнання

Широкий спектр послуг

Сервіс-центр володієодним із кращих комплексів спеціалізованого ремонтного обладнання, що дозволяє здійснити ремонт різної складності.

Більше 20 000 успішних ремонтів із 2012-го року!

За останні 10 років, у період із 2012 по 2022 рік (станом на 12 березня), фахівцями нашої організації виконано 20 330 успішних спеціалізованих ремонтів електронної техніки, серед яких ноутбуки, персональні ПК, робочі станції, смартфони, планшети, а також оргтехніка і торгівельне обладнання. Одночасно із цим, ми заправили більше 50 тис. картриджів.

Ноутбуки: 4 625 / 31.40%
Оргтехніка: 3 571 / 24.24%
Смартфони: 2 850 / 19.35%
ПК та робочі станції: 2 580 / 17.51%
Планшети: 1 104 / 7.49%

Статистика з ремонтів розподіляється так:

  • перше місце очолюють ноутбуки, загальна кількість проведених ремонтів – 4 625, що становить приблизно 31.4% від загальної кількості всіх проведених ремонтів;
  • на другому місці ремонт оргтехніки та торговельного обладнання3 571 ремонтів, 24.24% від загальної кількості;
  • замикають трійку рейтингу смартфони2 850 ремонтів, 19.35% від загальної кількості;
  • смартфони витіснили персональні комп'ютери (ПК, PC) та робочі станції (Workstation) на 4 місце із загальною кількістю проведених ремонтів 2 580 (19.35%)
  • планшети виявилися найнадійнішими, посів останнє місце у рейтингу ремонтів – 1 104 зроблених ремонтів (7.49% від загальної кількості);

Екстра-сервіс: гарантія 6 місяців та кредитування ремонту!

Свою роботу ми виконуємо якісно, тому більшість видів ремонту надається наша власна гарантія 6 місяців.

Крім того, у разі потреби компанія «ВС КОМ» надає кредит на строк від 3 до 6 місяців на ремонтні послуги. Наприклад, це буде актуально при проведенні дорогих видів ремонту (заміна матриці, паяння BGA), або у вас просто немає зайвих грошей, а робочий ноутбук чи смартфон потрібен вже зараз.

Цены на ремонт от сервис-центра «ВС КОМ»

Сервіс-центр «ВС КОМ» надає широкий спектр послуг з ремонту електроніки: ноутбуків, смартфонів, планшетів, гіробордів, серверного обладнання, оргтехніки тощо. Для більшої зручності ми поділили прайс-лист на окремі категорії ремонту. У таблицях наведено приблизні усереднені ціни проведення типового ремонту , які включають вартість необхідних комплектуючих. Як правило, у 90% випадків вартість ремонту відповідає зазначеній ціні.

Звертаємо також вашу увагу, що для юридичних осіб вартість ремонту вказана без урахування ПДВ. Для наших постійних клієнтів діють спеціальні знижки, компанія «ВС КОМ» надає додаткову накопичувальну бонусну знижку на всі послуги з ремонту.